Jsme lukostřelci,..... baví nás ten pocit z přesného zásahu z nesmyslného úhlu, na neznámou vzdálenost s "šípem", který si sami mnohdy vyrobíme.

Soutěžíme převážně v disciplíně 3D, ale klidně si zastřílíme i čistě terčový závod u kolegů z
"LO Brno" a nebo si postavíme závod, kde převažují tradiční disciplíny "LUKOSTŘELECKÉ LIGY". Klubově nám nejlépe funguje střílející rodič a dítě nebo celá rodina. Samozřejmě máme tu i jednotlivce.

Společnými silami udržujeme v chodu tréninkový areál Viz.
"3D Parkur" a pomáháme dalším zájemcům při vstupu do lukostřeleckého světa.

Každoročně uspořádáme lukostřelecký závod pro některou z lukostřeleckých organizací a združení.
"ČLS" , "3DČL", "MZP".


Umíme zorganizovat firemní akci zaměřenou na lukostřelbu na naší lukostřelnici a nebo přivezeme lukostřelbu k Vám. Spolupracujeme s firmami a organizacemi jako jsou: "Jihomoravský kraj", "město Pohořelice", "Sokol Brno", "BVV", "Kentico", "FABORY", "RED HAT" a další.
Kontakt

Tel: 775 499 058
E-mail: odreagujse@gmail.com

Číslo bankovního účtu: 4200542865/6800

3D lukostřelnice pod Pálavou, z.s.
Ivaň 316, Pohořelice 691 23
IČO: 22608486 
Klubové členství

Líbí se Vám naše aktivita, chcete být na soutěžích členy známé lukostřelecké party, chcete čerpat výhody, jako jsou například další slevy na permanentky a klubové akce? Pro Vaše děti máme připravené volné vstupy na 3D Parkur.


Podmínky klubového členství čtěte "ZDE".

 
10 výročí se blíží
Spolek 3D lukostřelnice pod Pálavou vzniknul jako Občanské sdružení v červnu 2012. Rok před tímto krokem Pavla a Marek Holzmannovi oslovili F.Hegeduse s žádostí o zkoušku na Instruktora lukostřelby. Začátek listopadu 2011 "termín zkoušky" považujeme za počátek naší lukostřelecké aktivity. V roce 2021 oslavíme 10 let.
DSC_0385.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one