Aktuality

3d česká.png
čls.png
mp 2.png
sk.png
Banner.png
Moravský zemský 3D pohár 2018

Finále neděle 14.října LK Mrlínek - finále 

 
Rys a 100 šípů.jpeg
.
Vrkoč 3D 2018


14.10. trénink není, Finále Moravského 3D poháru

21.10. od 9 hod poslední 3D na Vrkoči 2018

26.27.28.října  9 až 17 hod, lukostřelba na výlovu Vrkoče !


 
092.jpg
V pátek 22.června 2018, na Mistrovství Evropy, vybojovala Karolína a Víťa Wognarovi shodně stříbrnou medaili v juniorské kategorii. Velká čest pro klub, velká gratulace oběma a Velké poděkování rodičům za finanční podporu a čas věnovaný přípravě obou stříbrných medailistů!
Karolína 2018 ME 2..jpg
Víťa 2018 ME 2..jpg
30.9.2018 Mistrovství České republiky v 3D lukostřelbě

10 medailových umístění pro klub 3D Pálava


Junioři 
1. Karolína Wognarová

Minis                             Tradiční reflex               Lovecký luk                  Long Bow
2. Ondřej Wognar          2. Ondřej Havlíček          2. Jiří Gebauer               2. Ondřej Fasura
3. Jakub Hála                                                        3. Jaroslav Wunsch       3. Pavla Holzmannová
3. Veronika Veselá


Primitivní luk
3. Tomáš Parma
3D Pálava MČR 2018.jpg
9.9.2018 Moravský pohár Tišnov
long bow ženy tišnov.jpg
senioři tišnov MP.jpg
8.9.2018 Tišnov Český pohár
žáci Tišnov Český pohár.jpg
junioři český pohár Tišnov.jpg
2.9.2018 Soběšická terénní 
Soběšická terénní junioři.jpg
terénní.jpg
15.7.2018 Pálavské soustředění
Pálavské soustředění 15.7.2018.jpg
16.6.2018 Moravský pohár 3. kolo Hrad Buchlov

Primitivní luk
1.místo Tomáš Parma

Dlouhý luk muži
2.místo Ladislav Homola

Dlouhý luk ženy
2.místo Pavla Holzmannová
Rambo si došlápl na Arniho ...skoro.jpg
12.5.2018 Moravský pohár - Čejč

Junioři
1.místo Havlíček Šimon
2.místo Havlíček Filip
3.místo Gebauerová Anna

Dlouhý luk
2.místo Homola Ladislav
2.místo Holzmannová Pavla

Tradiční luk
1.místo Gebauer Jiří

 
Anna Čejč.jpg
Čejč Havlíčci.jpg
28.4.2018
ondra a ondra.jpg
21.4.2018 Choltice Český pohár 3D

Junioři
1.místo Havlíček Šimon
3.místo Havlíček Filip

Dlouhý luk
2.místo Fasura Ondřej

Tradiční luk
3.místo Havlíček Ondřej
Choltice Havlíček.jpg
21.4.2018 Varín Moravský pohár 3D

Junioři
3.místo Gebauerová Anna

Dlouhý luk ženy
1.místo Holzmannová Pavla

Dlouhý luk muži
2.místo Homola Ladislav
3.místo Holzmann Marek
Anička 3.jpg
14.4.2018 IFAA Terčová 

Žáci
3.místo Jakub Hála 

Junioři
1.místo Filip Havlíček
2.místo Šimon Havlíček

 
Tradiční luk
3.místo Ondra Havlíček 
mALEJ hÁLA.jpg
8.4.2018 Český pohár 3D Žleby

Dlouhý luk
1. místo Fasura Ondřej

Junioři
3.místo Havlíček Šimon

Tradiční luk
2.místo Havlíček Ondřej
3.místo Hála Ondřej
.
31.3. 2018 Malokarpatské lukošenie 

1. místo Lenka Heřmanová Long Bow
(historicky první klubové zlato Long Bow ženy)
Lenka.jpg
.
10.3.2018 Skalany 3D Český pohár

Minis
3. místo Ondřej Wognar 
Ondra W výsledek.jpg
.
17.2.2018 Licoměrsko 3D Český Pohár

Junioři 
2.místo Filip Havlíček
3.místo Šimon Havlíček

Minis
3.místo Jakub Hála

Tradiční reflex
1.místo Ondra Havlíček

Long Bow
1.místo Laďa Homola
3.místo Ondra Fasura

Primitivní luk

3.místo Tom Parma
Havlíčci Licoměrsko.jpg
www.odreagujse.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one